Sushi Wrocław

Kuchnia Japońska Wrocław Sushi - dostawa, catering, lunch

Minął już siódmy rok naszej działalności. W tym czasie otworzyliśmy trzy lokale, zdobyliśmy już wielu stałych klientów, ale wciąż gorąco zapraszamy nowych. Wierzymy, że będziecie Państwo nas stale odwiedzać, gdyż oferujemy tradycyjne dania kuchni japońskiej we Wrocławiu.

Restauracje, prowadzone są przez szefa kuchni z wieloletnim doświadczeniem, który tajniki kuchni japońskiej zdobył od najlepszych kucharzy w Polsce. Współpracował również z japońskimi mistrzami sushi. Wszyscy nasi kucharze są starannie selekcjonowani, są jednymi z najlepszych kucharzy we Wrocławiu, po to aby zapewnić Państwu potrawy na jak najwyższym poziomie. Dla nas zawsze najważniejszy jest klient, dlatego  z dokładną starannością dbamy o jakość naszych dań oraz produktów, z których są przygotowywane. Nasza miła i profesjonalna obsługa wprowadzi niewtajemniczonych w tajniki i zasady jedzenia tej wciąż cieszącej się dużym zainteresowaniem kuchni.

U nas zasmakują Państwo typowych potraw pochodzących z Kraju Kwitnącej Wiśni. Na początek proponujemy tradycyjną zupę Miso lub Tom Yum, sałatkę Kimchi  albo orientalne pierożki Gyoza.

Posiadamy duży wybór hosomaków, uramaków, futomaków, californii, nigiri i sashimi. Dla tych, którzy obawiają się surowej ryby proponujemy specjały z grillowanymi rybami i owocami morza, ryby wędzone lub smażone w Tempurze. Przygotowujemy  również dania bezglutenowe. A jeżeli nie znajdziecie w karcie nic dla siebie, jesteśmy w stanie przygotować danie na specjalne życzenie klienta.

Chcemy, by na pierwszym miejscu był zawsze zadowolony klient, gdyż to on jest tajemnicą sukcesu naszej restauracji… Dziękujemy Wam, za to że jesteście z nami i serdecznie ZAPRASZAMY!!!

I LOVE SUSHI