Sushi Wrocław

Kuchnia Japońska Wrocław Sushi - dostawa, catering, lunch

I LOVE SUSHI to jedna z pierwszych restauracji sushi we Wrocławiu. Prowadzona przez szefa kuchni z wieloletnim doświadczeniem, który tajniki kuchni japońskiej zdobył od najlepszych kucharzy w Polsce. Współpracował również z japońskimi mistrzami sushi w Warszawie.

Wszyscy nasi kucharze są starannie selekcjonowani, są jednymi z najlepszych kucharzy we Wrocławiu, po to aby zapewnić Państwu potrawy na jak najwyższym poziomie. Dbamy o każdy szczegół naszych dań. Używamy tylko sprawdzonych i świeżych produktów.

Od początku naszej działalności udało nam się otworzyć cztery restauracje na terenie Wrocławia oraz pozyskać wielu zadowolonych i stałych klientów.

Co polecamy? Na początek proponujemy tradycyjną zupę Miso lub Tom Yum, sałatkę Kimchi lub orientalne pierożki Gyoza.

Posiadamy duży wybór hosomaków, uramaków, futomaków, californii, nigiri i sashimi. Dla tych, którzy obawiają się surowej ryby proponujemy specjały z grillowanymi rybami i owocami morza, ryby wędzone lub smażone w Tempurze. Przygotowujemy  również dania bezglutenowe i wegetariańskie. A jeżeli nie znajdziecie w karcie nic dla siebie, jesteśmy w stanie przygotować danie na specjalne życzenie klienta.

Chcemy, by na pierwszym miejscu był zawsze zadowolony klient, gdyż to on jest tajemnicą sukcesu naszej restauracji… Dziękujemy Wam, za to że jesteście z nami i serdecznie ZAPRASZAMY!!!

I LOVE SUSHI